´╗┐
´╗┐
Najdete nás na:
You will find us at:

Najdete nás na YouTube:
You will find us at YouTube:
´╗┐
Nejbli┼ż┼í├ş akce: ´╗┐
Vyberte si um─Ťlce:
Choose an artist:
Poslechn─Ťte si:
Listen:
Přeji si dostávat novinky:
I wish to receive news:

Naším hlavním posláním je zp┼Öístupn─Ťní a zprost┼Öedkování um─Ťleckých hodnot hudební kultury ve┼Öejnosti. Po┼Öádáním hudebních festival┼» a kulturních akcí chceme tuto slu┼żbu nabídnout co nejširšímu okruhu zájemc┼» a poslucha─Ź┼». Jste srde─Źn─Ť zváni...

 

Spole─Źnost je ─Źlenem  Asociace hudebních festival┼» od roku 2011.


Dominantní ─Źinností spole─Źnosti je po┼Öadatelství a producentství v oblasti kultury a cestovního ruchu.  K dalším aktivitám pat┼Öí ─Źinnosti v oblasti v oblasti reklamy a propagace, Public Relations,  promotion a agenturní aktivity.

Od svého vzniku,  v prosinci 2006, se spole─Źnost etablovala jako kvalitní subjekt p┼»sobící kulturním poli  ─îR. Za tuto krátkou dobu existence se smluvn─Ť provázala jako výhradní organizátor významných mezinárodních festivalových projekt┼» v ─îeské republice. 

Projekt obecn─Ť prosp─Ťšné spole─Źnosti kontinuáln─Ť pokra─Źuje v rozvoji hudebního ┼żivota a prezentaci trvalých hodnot ─Źeské a sv─Ťtové hudby jak v rovin─Ť interpreta─Źní, tak autorské.

Mezinárodní hudební festival ─îeské doteky hudby (do roku 2006  Doteky hudby a poezie) se koná v architektonických skvostech historické Prahy (rok 2011 / 2012 - 13. ro─Źník).

Spole─Źnost v roce 2007 rozší┼Öila p┼»sobnost o ohromnou tradici Dvo┼Öákova festivalu (p┼»vodn─Ť Dvo┼Öák┼»v Turnov, Sychrov), jeho┼ż t─Ť┼żišt─Ť je  v libereckém, královéhradeckém a st┼Öedo─Źeském kraji, konkrétn─Ť ve 22 m─Ťstech (rok 2011 - 56. ro─Źník). Vstupem spole─Źnosti do Dvo┼Öákova festivalu  jako hlavního organizátora, je vid─Ťt jak lze úsp─Ťšn─Ť implementovat moderní promotion, inovovativní prvky  a organizátorsky p┼»sobit  prost┼Öednictvím kvalitní dramaturgie,  produkce, logistiky a  mediálního zajišt─Ťní i do tradi─Źních a existujících akcí, které je t┼Öeba udr┼żet ve své tradici pro sou─Źasnost i pro budoucí generace. Dvo┼Öák┼»v  festival s jeho širokou p┼»sobností  spojením kultury a cestovního ruchu, se ┼Öadí k festival┼»m s nejdelší tradicí v oblasti hudby svého druhu a zam─Ť┼Öení v Evrop─Ť.

Toto vše ┼Öadí spole─Źnost mezi první  desítku významných festivalových po┼Öadatelských subjekt┼» v ─îR.


´╗┐