PROGRAM

„NA KŘÍDLECH PÍSNĚ“

DUO BEAUTIFUL STRINGS A KAROLÍNA JANŮ

MONIKA RŮŽKOVÁ - URBANOVÁ – HOUSLE, HEDVIKA MOUSA BACHA – HARFA, KAROLÍNA JANŮ – SOPRÁN

Klášter bosých karmelitánů - Velký sál

Detail

DVOŘÁK PIANO QUARTET

Speciální host: prof. Cyril Höschl

SLÁVKA VERNEROVÁ-PĚCHOČOVÁ – KLAVÍR, ŠTĚPÁN PRAŽÁK – HOUSLE, PETR VERNER – VIOLA, JAN ŽĎÁNSKÝ – VIOLONCELLO, Speciální host: prof. Cyril Höschl

Novoměstská radnice

Detail

OBROVSKÝ SLUNCE

KONCERT PŘELOŽEN

MONIKA NAČEVA – zpěv, MICHAL PAVLÍČEK – kytara

Novoměstská radnice

Detail

„FANTAZIE MÉHO ŽIVOTA“

IVAN ŽENATÝ, VZPOMÍNKA NA JURAJE FILASE

„JUBILEJNÍ KONCERT“ IVAN ŽENATÝ – HOUSLE, LEOŠ SVÁROVSKÝ – DIRIGENT, FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ

Obecní dům – Smetanova síň

Detail

„TRE SOLISTI“ MEET AT PRAGUE

KOMORNÍ KONCERT

BERTRAND GIRAUD (FR) – klavír, WENZEL GRUND (CH) – klarinet, KRISTINA FIALOVÁ – viola, ENSEMBLE MARTINŮ

Kostel sv. Františka

Detail

„VIVAT KABARET!! GABARET!!“

KONCERT PŘELOŽEN

GARE: J. JEDLINSKÝ – kvinton, bandoneon, akordeon, M. ŠTĚPÁNEK – violoncello, M. NOSEK – bicí, MICHAL KADLEC – zvuk, ULTRA – MINIMAL BALET

Novoměstská radnice

Detail

KLARINETOVÉ SOIRÉE A VÍDEŇŠTÍ KLASIKOVÉ

KONCERT K 100. VÝROČÍ NAROZENÍ O. MÁCHY

WENZEL GRUND – KLARINET (CH) , CLAUDE VILLARET – DIRIGENT (CH), FILHARMONIE HRADEC KRÁLOVÉ

Kostel sv. Františka

Detail

„FRANCOUZSKÁ A ČESKÁ HUDBA“

SLAVNOSTNÍ ZAHAJOVACÍ GALA KONCERT

IVAN ŽENATÝ – housle, GUDNI A. EMILSSON (DE) – dirigent, MORAVSKÁ FILHARMONIE OLOMOUC

ZÁMEK MĚLNÍK – VELKÝ SÁL

Detail

VELKÉ NOKTURNO

CLAUDI ARIMANY (ESP)

BORIS KRALJEVIĆ (MNT, SINGAPURE) – klavír, CZECH PHILHARMONIC VIRTUOSI

Novoměstská radnice

Detail

LOVE STORIES

NEDĚLNÍ MILOSTNÉ KOMORNÍ MATINÉ

ISHA TRIO: LUCIE ROZSNYÓ – soprán, KRISTINA VACULOVÁ - flétna, SÁRA MEDKOVÁ – klavír

Novoměstská radnice

Detail

V4 VIOLONCELLI

HUDBA STŘEDOEVROPSKÉHO REGIONU V4

JIŘÍ BÁRTA, TAMÁS MÉREI (HU), ALEKSANDRA OHAR (PL), JÓZEF LUPTÁK (SK) – violoncello

Novoměstská radnice

Detail

NÁRODNÍ ZPĚVY VISEGRÁDU

HUDBA STŘEDOEVROPSKÉHO REGIONU V4

D. ROHMANN (HU) – violoncello, L. DUCHOŇOVÁ (SK) – mezzosoprán, V. RODEK (PL) – dirigent, LUBLIN H. WIENIAWSKI PHILHARMONIC (PL)

Kostel sv. Šimona a Judy

Detail

HUDBA STŘEDOEVROPSKÉHO REGIONU V4

LUBLIN H. WIENIAWSKI PHILHARMONIC

KLARA BÁBEL (HU) – harfa ANNA PAULOVÁ, JIŘÍ HLAVÁČ – klarinet ONDREJ OLOS (SK) – dirigent LUBLIN H. WIENIAWSKI PHILHARMONIC (PL)

HAMU - Lichtenštejnský palác

Detail

VLASTENECKÉ OZVĚNY

HUDBA STŘEDOEVROPSKÉHO REGIONU V4

MARIA MACHOWSKA (PL) – housle JITKA HOSPROVÁ – viola WOJCIECH RODEK (PL) – dirigent SYMFONICKÝ ORCHESTR SLOVENSKÉHO ROZHLASU (SK)

Kostel sv. Šimona a Judy

Detail

zpátky nahoru