PROGRAM

Antonín Dvořák (1841-1904): Svatá Ludmila

Oratorium pro sóla, sbor a orchestr op.71

M. Böhmová, V. Krejčí Housková, J. Březina, J. Patočka, J. Kyzlink, Orchestr a sbor Opery Národního divadla v Praze

Mělník - Kostel sv. Petra a Pavla

Detail

GEORGES BIZET – CARMEN

V. KREJČÍ HOUSKOVÁ – CARMEN, MEZZO.

T. MÁTLOVÁ – SOPRÁN, P. BERGER – TENOR, J. BŘEZINA – TENOR, S. SEM – BARYTON, G. NOVA – FLÉTNA, J. KYZLINK – DIRIGENT, VIRTUOSI DI PRAGA

Obecní dům – Smetanova síň

Detail

ČTVERO ROČNÍCH DOB

A. PIAZZOLLA & A. VIVALDI

KONCERT K 100. VÝROČÍ NAROZENÍ ASTORA PIAZZOLLY, PAVEL FISCHER,ORCHESTR ČESKÉ DOTEKY HUDBY

Klementinum - Zrcadlová kaple

Detail

KATEŘINA ENGLICHOVÁ

SLAVNOSTNÍ ZÁVĚREČNÝ KONCERT

KATEŘINA ENGLICHOVÁ – harfa, GIUSEPPE NOVA (Itálie) – flétna, GUDNI A. EMILSSON (Německo, Island) – dirigent, FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ

Obecní dům – Smetanova síň

Detail

JAKO ZÁZRAKEM… – ZPĚVY SLADKÉ FRANCIE

K 130. VÝROČÍ ÚMRTÍ CÉSARA FRANCKA

GRAN DUETTO CONCERTANTE: J.RIEDLBAUCH – flétna, M. KLAUS – kytara, T. MEDVECKÁ – umělecký přednes

Břevnovský klášter – Terezínský sál

Detail

ČTVERO ROČNÍCH DOB

A. PIAZZOLLA & A. VIVALDI

KONCERT K 100. VÝROČÍ NAROZENÍ ASTORA PIAZZOLLY, PAVEL FISCHER, ORCHESTR ČESKÉ DOTEKY HUDBY

Břevnovský klášter – Terezínský sál

Detail

„TRE SOLISTI“

„FROM SOUTH OF EUROPE MEET AT PRAGUE“

Boris Kraljevic (Černá Hora) – piano, Claudi Arimany (Španělsko) – flétna, Bledar Zajmi (ČR, Albánie) – violoncello

Klementinum - Zrcadlová kaple

Detail

VÁNOČNÍ ORCHESTRÁLNÍ KONCERT

A KLARINETOVÉ SOIRÉE

WENZEL GRUND – KLARINET (CH) , CLAUDE VILLARET – DIRIGENT (CH), FILHARMONIE HRADEC KRÁLOVÉ

Kostel sv. Františka

Detail

„NA KŘÍDLECH PÍSNĚ“

DUO BEAUTIFUL STRINGS A KAROLÍNA JANŮ

MONIKA RŮŽKOVÁ - URBANOVÁ – HOUSLE, HEDVIKA MOUSA BACHA – HARFA, KAROLÍNA JANŮ – SOPRÁN

Klášter bosých karmelitánů - Velký sál

Detail

DVOŘÁK PIANO QUARTET

Speciální host: prof. Cyril Höschl

SLÁVKA VERNEROVÁ-PĚCHOČOVÁ – KLAVÍR, ŠTĚPÁN PRAŽÁK – HOUSLE, PETR VERNER – VIOLA, JAN ŽĎÁNSKÝ – VIOLONCELLO, Speciální host: prof. Cyril Höschl

Novoměstská radnice

Detail

TANGO QUARTETO RE CAMPO

HUDEBNĚ PANTOMIMICKÝ VEČER

HISTORIA DEL TANGO! PETR ZÁMEČNÍK – AKORDEON, PAVLÍNA KAVULOVÁ – PŘÍČNÁ FLÉTNA, Štěpán FILÍPEK – VIOLONCELLO, L. KREJČÍ – CAJÓN, V. KULÍŠEK – PANTOMIMA

Klášter bosých karmelitánů - Velký sál

Detail

IVA BITTOVÁ A MUCHA QUARTET

SLOVENSKÉ SPEVY

IVA BITTOVÁ, MUCHA QUARTET: JURAJ TOMKA, JOZEF OSTROLUCKÝ, VERONIKA KUBEŠOVÁ, PAVOL MUCHA

Kostel sv. Šimona a Judy

Detail

„VELKÉ FANTAZIE MÉHO ŽIVOTA“

IVAN ŽENATÝ - ZÁVĚREČNÝ KONCERT

„JUBILEJNÍ KONCERT“ IVAN ŽENATÝ – HOUSLE, LEOŠ SVÁROVSKÝ – DIRIGENT, MORAVSKÁ FILHARMONIE OLOMOUC

Obecní dům – Smetanova síň

Detail

zpátky nahoru